İnsan yayınları e-kitap uygulamasına başladı


26 yıldır bilgi ve hikmet esaslı nitelikli yayın çizgisiyle ülkemizin kültür, düşünce ve yayıncılık hayatında önemli bir yer edinen yayınevinden çıkan kitaplar, artık internet üzerinden okurlarının önüne açılıyor. 25 farklı dizide 500’den fazla kitap yayınlayan yayınevinin felsefeden edebiyata, tarihten psikolojiye, tasavvuftan modern düşünce eleştirilerine kadar çok geniş yelpazede çıkan kitapları e-kitap uygulaması ile okurlara sunulmaya başlıyor.

Dünyanın yeni kitap okuma alışkanlığı olan e-kitap uygulamasından yararlanarak İnsan Yayınları’ndan çıkan eserleri okumak isteyen okurların yapması gereken tek şey, yayınevinin web sayfasını ziyaret etmek.

http://www.insanyayinlari.com.tr adresinden ‘ücretsiz e-kitap’ bölümünü tıklayan okurlar, buradaki kitapları okuyabiliyorlar; dilerlerse, istedikleri kitapları pdf formatında ücretsiz olarak da indirebiliyorlar. Oldukça ilgi gören uygulamadan her gün yüzlerce insan yararlanıyor. Uygulama ilk aşamada sekiz kitapla başladı. Ancak, önümüzdeki aylarda daha fazla sayıda kitap, okurların istifadesine sunulacak

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: