Erkekler neden değişir ?


Yada cidden değişirler mi

Web’den derlenmiş anektodlar, meraklısına !

Kadınlar sık sık, eşlerinin evlendikten sonra değiştiğinden şikayet eder. Kur yapma döneminde tam bir prens hatta Romeo gibi davranan erkek evlenince birden kurbağaya döner…
Bir araştırmaya göre, kadınların yüzde 22’si ilişkileriyle ilgili şöyle düşünüyor: “Gün geçtikçe birbirimizle daha az konuşur hale geldik. Artık benimle hiç ilgilenmiyor…” Oysa erkekler, aşık oldukları ilk günlerde genellikle gerçek bir beyefendi gibi davranırlar. Aşkını ispatlayan küçük sürprizler yapar, eve ya bir çiçek ya da sizi akşam yemeği için restorana götürme teklifiyle gelirler. Bunlarla yetinmeyip, mutfakta bile size yardım ederler. Ancak evlilik ilerledikçe her şey değişmeye başlar. Eşiniz her geçen gün eve biraz daha geç gelir ve akşamları, hatta hafta sonları sürekli TV karşısında oturmayı tercih eder.

———————

Eşinize, artık eskisi gibi olmadığını söylediğinizde, mutlaka “Ama benim de kafamı dinlemeye ihtiyacım var” der.

—————

Aşkım,bitanem,ölürüm uğruna diyen diller.gül ve çiçek buketleri tutan eller,sevda kokan cümleler,gülücük saçan yüzler.sizce neden değişir ki?değişen sizmisiniz,yoksa eşiniz mi?yoksa ortada bir anlamsızlık mı var ne dersiniz?

——————–

BİR FORUMDAN ;

çok yakın olduğum bir bayan bıkaç ay önce evlendi eşini de uzun yıllardır tanıyordum..şuan bayan mutsuz..eşinin çok değiştiğini söyluyor,sen böyle demıyordun dediğinde de o öncedendi demiş :unsure:

erkek bu bayanın çok peşinde koştu en sonunda sevgili oldular ve 6 yıl sonra evlendiler..çıkma dönemınde ustune düşen,ayağına terliğini getıren bir tipti şimdi ise kendın alsana terliğini dıye bağırıyor bayan yemek yaparken ıstemışdı(canlı şahıdım) :)
böyle örnekleri çevreden de duymuşuzdur..
ama neden böyle oluyor?elbette aynı evin içinde sorunlar olacakdır,ama tamamen değişen farklı bir kimliğe bürünen insanlara ne demeli?tabi bu erkek için de kadın için de geçerli..

——————————–

O çok seven, üzerinize titreyen erkek evlendikten çok değil 3 ay sonra nasıl da değişiyor hiç farkettiniz mi hanımlar? Canımlar cicimler gidiyor yerine aslan geliyor ama kükreyen ve korku saçan bir aslan..

Kabalaşma, soğukluk, sertleşme, saytgısızlaşma… Her erkeği aynı kefeye koymamakla beraber pek çok erkeğin ortak davranışı bu biçimde ne yazık ki.

————————————-

Peki ne mi yapmalı

üstte söyledik hayallerinizi yakın evinizi ısıtın…

Reklamlar

One response to this post.

  1. Çok doğru noktalara değinmişiniz. :-)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: